Reference

Reference

Naše zakázkové výrobky používají i známí čeští moto cestovatelé.

Pro Igora jsme nastrojovali jeho nyní již legendární BMW 1100 GS. Nejviditelnějším doplňkem je custom made top case o objemu 118 litrů včetně nosiče a potřebných výztuh podsedlového rámu. Dále jsme jeho boční kufry vybavili speciálními schránkami s různými nosiči a úchyty. „S motorkou nastrojenou od GRAVEMOTO jsem objel celý svět,“ uvádí spokojeně Igor. Než vypočítávat destinace, které Igor se svým motocyklem navštívil, je jednodušší napsat kde zatím nebyl. Zbývá mu snad už jen Antarktida a Arktida. Ale nikdy neříkej nikdy…

Davidovi servisujeme jeho milovanou Hondu XRV 750 Africa Twin. Vybavili jsme mu ji padacími rámy a top casem na míru. David na své Africe sjezdil křížem krážem jak rodnou hroudu, tak i celou Evropu.

Jaroslav Šíma, zkušený motocyklový cestovatel a novinář

Pro Jardu jsme nastrojili Hondu XRV 750, se kterou absolvoval dlouhodobý test na 200 tisíc km. Motocykl jsme vybavili padacími rámy, nosiči kufrů, schránkou pod kryt motoru, mřížkou světlometů a rovněž i duralovými kufry. V rámci ultra dlouhého testu zavedl Jarda svůj stroj mimo jiné na Saharu či na Faerské ostrovy. Pro další Jardův dlouhodobý test, tentokráte na 100 tisíc km, jsme mu nastrojili Hondu Varadero, na kterou jsem vyrobili speciální padací rámy a nový kryt motoru.

Pavlovi Suchému jsme jeho stroj opatřili padacími rámy, nosiči kufrů a kufry samotnými a ochrannou mřížkou světlometů. Jak naše doplňky fungovaly si můžete přečíst v jeho knize „Jawa kolem světa“. Ještě před jeho cestou kolem světa na Jawě jsme vybavili jeho Suzuki DR 800 padacími rámy a nosiči včetně duralových kufrů. S takto upraveným motocyklem absolvoval cestu na Kavkaz do Dagestánu, Čečenska a na Krym. Jako specialitu jsme za jeho Ural 650 vyrobili tažné zařízení pro přívěsný vozík, se kterým Pavel navštívil Čudské jezero.

Tomáš Špaček, prodejce BMW Motorrad CarTec Praha, motocestovatel

Tomášovo BMW 1150 GS jsme pro cestu do Ruska a Jižní Ameriky vybavili našimi padacími rámy a nosiči kufrů i s duralovými kufry. U Tomáše, jakožto prodejce BMW, nás obzvlášť těší, že pro svoje cesty po světě dal přednost našim doplňkům, před továrními doplňky od BMW.