Zakázková výroba a vývoj

Zakázková výroba a vývoj

Vyrábíme a vyvíjíme doplňky na motocykly. Celý proces máme pod vlastní kontrolou, počínaje vývojem, zaměřením, výběrem vhodných materiálů, zpracováním (laserovým řezáním, ohýbáním, svařováním či broušením) a konče finální úpravou včetně montáže. Nejedná se o masovou strojní výrobu, ale zakázkovou práci včetně vlastního vývoje. Umíme tedy vybavit vhodnými doplňky téměř všechny cestovní a adventure motocykly od APRILIE až po ZÜNDAPP. Díky tomuto přístupu, jsme schopni vyrobit i takové doplňky, které nejsou na aftermarketovém trhu k dispozici. Splníme tak vaše požadavky v maximální možné míře.

Dejte nám ale prosím čas na vývoj a výrobu. U zakázkové výroby nepracujeme podle šablon, ale vše se musí vymyslet a zkonstruovat.

Kufry

Vyrábíme jak boční, tak horní kufry tzv. „top case“ a jako jedni z mála vyrábíme z leteckého duralu o tloušťce 2 mm. Výhoda duralu oproti klasickému hliníku a jeho podobných slitin spočívá zejména v jeho pevnosti.

Kufry standardně vyrábíme v objemech 35, 40, 45 a 50 litrů, avšak objem lze upravit dle vaší potřeby nebo opatřit výřezem na výfuk. Kufry jsou kompletně svařované, tudíž velmi pevné a 100% vodotěsné. Zároveň kufry vydrží jakoukoli běžnou nehodu a jsou téměř nezničitelné, ledaže byste rozštípali celou motorku. Kufry jsou upínány do nosičů našim vlastním speciálním, leč jednoduchým systémem, který znemožňuje jejich sejmutí bez jejich otevření. Kufry mohou být vybaveny úchyty či ohrádkou pro uchycení dalších zavazadel, držáky nápojů či kanystrů. Vodotěsná uzamykatelná víka se sjednocenými zámky z nerezové oceli a vnitřní polstrování celého kufru jsou samozřejmostí.

Padací rámy

Vyrábíme dle vlastních návrhů z trubek o průměru 25, 28 a 30 mm buď v nerezovém provedení či z klasické oceli v laku. Pro náročné zákazníky je umíme vyrobit i z titanu.

Nosiče

Vyrábíme nosiče jak pro naše duralové kufry, tak i pro boční například látková zavazadla či horní kufr tzv. „top case“. Nosiše jsou vyrobeny dle vlastních návrhů z trubek o průměru 16 mm z nerezu či z klasické oceli v laku.

Kryty motorů a krytky

Kryty vyrobíme z duralu či nerezu o tloušťce 2–4 mm. Navrhneme a vyrobíme kryt motoru, výfuku či brzdové nádobky a případně barevně nalakujeme dle vašeho přání.

Pro maximální transparentnost provední zakázky jsou veškeré práce na zkázce účtovány dle časové evidence, která je zákazníkovi k disposici. Zákazník rovněž dostává s konečným vyúčtováním přehled o jednotlivých činnostech včetně foto či video dokumentace a to i v průběhu realizace zakázky.